img-3621_9

Odbiór laboratorium hydrauliki i pneumatyki oraz laboratorium elektroniki i elektrotechniki

Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii  się “zbroi”. Kolejny odbiór za nami. Tym razem firma Megamaszyny dostarczyła sprzęt do laboratorium: hydraulika i pneumatyka oraz elektronika i elektrotechnika.

W obecności Starosty Wrzesińskiego Pana Dionizego Jaśniewicza i dyrektora Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej Pana Marka Dyby, przedstawiciele firmy Megamaszyny, Festo i PPU Micro zaprezentowali możliwości dostarczonego sprzętu.

Dzięki odebranemu wyposażeniu możemy realizować zarówno szkolenia podstawowe z zakresu hydrauliki i pneumatyki, jak i zaawansowane szkolenia dla utrzymania ruchu.

Urządzenia dostarczone do laboratorium elektroniki i elektrotechniki będą wykorzystywane m.in. w zajęciach praktycznych związanych z kształceniem zawodowym.

Dziękujemy bardzo Rafałowi Pajkowi, Natalii Gąsior i Małgorzacie Podlaskiej z firmy Megamaszyny, Przemysławowi Gumiennemu i Piotrowi Wiśniewskiemu z firmy Festo oraz Markowi Kowalskiemu z firmy PPU MICRO. Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość. Gorąco polecam!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Możliwość komentowania została wyłączona.