odbior-stacji-zrobotyzowanych-okladka

Odbiór stacji zrobotyzowanych

W Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii w obecności Starosty Wrzesińskiego Pana Dionizego Jaśniewicza i członka zarządu rady powiatu Pana Stefana Tomczaka została odebrana stacja zrobotyzowana dostarczona przez ASTOR – Technology meets People, która umożliwia symulację procesu zgrzewania oporowego i przenoszenia detalu.

Ogromne gratulacje dla Jan Rozwadowski i Damian Fryska z firmy ASTOR za pełen profesjonalizm w trakcie realizacji projektu. Jeśli ktoś potrzebuje profesjonalistów w dziedzinie robotyki to firma ASTOR – Technology meets People i ludzie w niej pracujący są jak najbardziej godni polecenia.

To jednak nie jedyny odbiór w ostatnim czasie. Drugim odbiorem, który się odbył był odbiór instalacji stacji zrobotyzowanych dostarczonych i zintegrowanych przez ŁUKASIEWICZ – PIAP Institute. Instalacja to połączenie robotów ABB, wózka autonomicznego MiR Robots Southern Europe & MEA oraz technologii VR. Pod względem edukacyjnym jest to wyjątkowe stanowisko, na którym można uczyć się programowania w świecie realnym oraz wirtualnym.

Dziękuję Łukaszowi Wojtczakowi Marcinowi Pilipowi Michałowi Smaterowi z ŁUKASIEWICZ – PIAP Institute oraz Robertowi Pacwie z ABB. ŁUKASIEWICZ – PIAP Institute to miejsce gdzie innowacyjne i pionierskie pomysły są realizowane każdego dnia. Wszystkich chętnych do zapoznania się z oferta szkoleniową stacji zrobotyzowanych zapraszamy do kontaktu.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Możliwość komentowania została wyłączona.