68302017_2104093379884794_2425547089237770240_n

Praktyki

Uczniowie szkół wyższych w Centrum Badań i Rozwoju Nowoczesnych Technologii, mają szansę zdobyć cenne doświadczenie . Od lipca do Naszego zespołu na czas realizacji praktyk dołączyło dwóch studentów Informatyki z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gnieźnie – Rafał i Tomasz, a w sierpniu zawitała u nas Zuzanna – studentka Rachunkowości Finansowej z Wielkopolskiej Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej.

Rafał i Tomasz mają między innymi możliwość poznania obsługi i zarządzania sieciami komputerowymi, implementacji strony internetowej, wykorzystując przy tym technologię HTML, CSS, Java Script, PHP oraz MySQL.

Panowie są również wsparciem dla pracowników placówki w zakresie pomocy technicznej związanej z funkcjonowaniem sprzętu, sieci komputerowych i oprogramowania komputerowego.

Zuzanna ma możliwość poznania zadań i organizacji pionu księgowo-finansowego, a także kwalifikacji i obiegu dokumentów księgowo-finansowych. Ma ona również szansę wgłębić się w temat księgowości materiałowej.

CBiRNT to miejsce dające mnóstwo możliwości rozwoju, organizowane tutaj konferencje pozwalają na kontakt z osobami z różnych przedsiębiorstw, od których możemy uzyskać informację jak wygląda rynek IT w przemyśle.

~Tomasz~

Możliwość komentowania została wyłączona.